ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β ΕΘΝΙΚΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Β ΕΘΝΙΚΗ Κατερίνη ΓΡΑΦΕΙΑ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ Αφεντικό στην... έδρα του

From nmnwiki
Revision as of 23:53, 5 January 2021 by SaundraMcCutcheo (talk | contribs) (Created page with "ΓΡΑΦΕΙΑ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ Αφεντικό στην... έδρα του<br><br>Αφεντικό στην... έδρα του ΓΡΑΦΕΙΑ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ <br> <...")
(diff) ← Older revision | Latest revision (diff) | Newer revision → (diff)
Jump to navigation Jump to search

ΓΡΑΦΕΙΑ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ Αφεντικό στην... έδρα του

Αφεντικό στην... έδρα του ΓΡΑΦΕΙΑ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ

Ο Πιερικός με δύο γκολ του Μανίκα επικράτησε με 2-1 του Βατανιακού σε ένα ματς που ήταν τυπικά φιλοξενούμενος.

Οι δύο προηγούμενες αναμετρήσεις ανάμεσα στις ομάδες της Κατερίνης δεν είχαν γκολ για καμία ομάδα, αλλά στην τρίτη, ο Πιερικός έδειξε χαρακτήρα και με πρωταγωνιστή τον Ηλία Μανίκα, που σημείωσε τα δύο τέρματα της ομάδας του, έφτασε στη νίκη με 2-1.

SPYRO GROUP Τα μοναδικά γραφείο ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΤΙΜΕΣ ΑΘΗΝΑ με ISO δύο λάθη της άμυνας του Βατανιακού δεν πέρασαν ανεκμετάλλευτα από τον Ηλία Μανίκα, ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΑΘΗΝΑ SPYROGROUP που στο 5ο λεπτό πήρε την μπάλα από λάθος απομάκρυνση του τερματοφύλακα και έγραψε το 1-0, ενώ στο 41ο λεπτό από βολέ του δικού του τερματοφύλακα αυτή τη φορά δεν έδιωξε η άμυνα του Βατανιακού και με σουτ έγραψε το 2-0.

Η αποβολή του Κυπαρίσση στα πρώτα λεπτά του δευτέρου ημιχρόνου έδειχνε πως το ματς τελείωνε κάπου εκεί, αλλά ο Βατανιακός ξύπνησε και μείωσε σε 2-1 με τον Κωτσιόπουλο στο 54ο λεπτό. Από εκεί και πέρα αυξήθηκε η πίεση, ο Πιερικός έμεινε πίσω και έτσι δημιουργήθηκαν φάσεις από την πλευρά του Βατανιακού χωρίς να καταφέρει να φτάσει στην ισοφάριση.

Η ΕΞΕΛΙΞΗ ΤΗΣ ΑΝΑΜΕΤΡΗΣΗΣ

ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ (Σάκης Παπαβασιλείου): Βλάχος, Κολαξίδης (81΄Φουλίδης), ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΑΘΗΝΑ Κωτσιόπουλος, Γιαλαμίδης, Νταντάμης, Γιαξής (46' Λύρας), Λαζαρίδης, ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΡΕΥΝΩΝ Κουλίδης, ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΡΕΥΝΩΝ Γιαννούλης, Ποτουρίδης (75' Κατσαρός), Κυπαρίσσης.

ΠΙΕΡΙΚΟΣ (Νίκος Θεοδοσιάδης): Παπατολίκας, Νίκου (72' Καρτσαμπάς), ΓΡΑΦΕΙΑ ΕΡΕΥΝΩΝ Ζακυνθινός ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ SPYroGRoup Ντόικιτς, Ιασωνίδης, Σερέτης, Καθάριος, SPYRO GROUP ΓΡΑΦΕΙΟ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΛΑΡΙΣΑ Γ. Ιορδανίδης, ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΡΕΥΝΩΝΛΑΡΙΣΑ Μανίκας, Κέρι (57' Ελευθεριάδης), ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΡΕΥΝΩΝ Αθανασίου, Παπατόλιος (64' Αποστολίδης).